Примусовий тест-драйв: Tesla заборонила перепродаж Cybertruck протягом року

Незадовго до випуску електропікапа Cybertruck компанія опублікувала умови його продажу. У документі виявився один цікавий пункт. Навіть якщо автомобіль не сподобається власнику, він не повинен продавати його на вторинному ринку, інакше на нього чекає великий штраф. Втім, за бажанням автомобіль можна буде повернути компанії — на певних умовах.

Згідно з даними джерела, перші власники Cybertruck не зможуть перепродувати свої автомобілі протягом першого року після придбання. Порушення цього пункту договору загрожує покупцю штрафом у розмірі $50 000, а також судовою забороною на передачу права власності.

Крім того, компанія може відмовитись продавати «порушнику» фірмові автомобілі в майбутньому.

Якщо у клієнта буде вагома причина продати свій Cybertruck, автовиробник може погодитися викупити його за первісною ціною за вирахуванням «0,25 долара США за милю пробігу, розумне зношування та витрати на ремонт». При цьому автовиробник теоретично може дозволити перепродаж третій особі на власний розсуд, якщо з якоїсь причини не захоче купувати електрокар.

Ціна Cybertruck досі не оголошена. Раніше представники Tesla заявили, що вона стартує з позначки $39 900, але, на думку галузевих аналітиків, на старті продажів автомобіль виявиться набагато дорожчим.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tesla.come