Прототипи Mini Aceman у камуфляжі вперше попалися фотошпигунам

У липні цього року Mini представила химерний концепт Aceman, який через пару років стане на конвеєр. Тепер прототип моделі потрапив в об’єктив фотошпигунів. І ми можемо сказати, що екстер’єр автомобіля дуже близький до концепту.

З першого погляду він може здатися схожим на Countryman, але це не так. Короткі звиси, великі круглі фари, відносно низький профіль та інші обводи кузова виділяють модель. Вихлопної труби позаду немає – отже, перед нами електрокар.

Концепт Aceman став першим Mini, створеним у новому корпоративному дизайні Charismatic Simplicity (Харизматична простота). Довжина концепту становила 4,05 м, ширина – 1,99 метра, тобто машина трохи менша за актуальний Countryman.

До речі, Mini працює і над новим поколінням Countryman. Планується, що він стане трохи більшим, щоб не перетинатися з Aceman. У свою чергу, не дуже вдалий універсал Clubman знімуть із виробництва, звільняючи виробничі потужності під інші моделі.

На жаль, жодної інформації про силову установку Aceman поки немає. Однак цілком імовірно, що новинка базується на архітектурі BMW FAAR, на якій також збудовано позашляховик X1. Головним конкурентом майбутнього електрокара має стати китайсько-німецький кросовер Smart #1.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com