Прототип Tesla Cybertruck помічений на вулиці

Машина не має будь-яких видимих ​​дверних ручок, як і обіцяв свого часу Ілон Маск. Пікап сам буде відкривати двері перед власником.

Прототип гучного пікапа Tesla Cybertruck був помічений на вулиці, повідомляє teslarati.com. Як видно на фотографії, електромобіль не має дверних ручок, як раніше і заявляв Ілон Маск.

Безумовно, для багатьох це не є одкровенням, проте деякі фанати зі скепсисом поставилися до таких нововведень, справедливо вважаючи, що товарні Cybertruck швидше за все обзаведуться традиційними елементами відкривання дверей. Проте, прототип автомобіля, який потрапив в об’єктиви фотошпигунів, таких не має.

Нагадаємо, що на найпершому примірнику пікапа, який демонстрували пару років назад, дверні ручки були самими звичайними, але Ілон Маск поспішив запевнити, що сучасним електромобілів вони ні до чого. Але як тоді потрапити в машину? За словами генерального директора Tesla все просто – сучасна інтелектуальна система сама пізнає власника і відкриє перед ним двері в салон.

Дивуватися цьому вже не має ніякого сенсу, адже така система існує на серійному кросовері Model X. Однак, то було пробою пера, тому і звичайні ручки були присутні. На Cybertruck дана технологія повинна вийти на якісно інший рівень.

Але чи залишать будь-який спосіб фізичної можливості відкрити двері? Поки що офіційної інформації з цього приводу не надходило, але ймовірність така є, оскільки Маск розуміє недосконалість своїх власних технологій і можливі прорахунки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело teslarati.com

Коментарі
Завантаження...