Прототип гібридного Ford Expedition вперше “засвітився” на тестах

Ford Expedition наступної генерації помічений на тестових випробуваннях в американському штаті Мічиган. Шпигунські фотографії показують гібридний концепт позашляховика в маскувальній “обгортці”. На цей раз новинка була повністю білого кольору. Зазначається, що очікуваний Ford Expedition Hybrid запозичив електрифікацію у свого вантажного аналога F-150.

Хоча це спостереження було задокументовано у вигляді фотографій, до цього гібридну трансмісію на новому Ford Expedition бачили вже вочевидь. Установка PowerBoost V6 поєднує в собі 3,5-літровий двигун EcoBoost з подвійним турбонаддувом, 35-кіловатний електродвигун та літій-іонну батарею на 1,5 кіловат-години. Коробка передач – 10-діапазонний “автомат”. У пікапі F-150 потужність сягає 430 кінських сил (773 Нм).

Що стосується салону, Ford Expedition 2022 року також ще повинен отримати оновлений інтер’єр. Сучасніша інформаційно-розважальна система, швидше за все, буде стандартною разом з декількома іншими поліпшеннями. Очікувати офіційний дебют нового покоління Expedition треба цього року. Повідомляється, що новинка з’явиться разом з оновленим Lincoln Navigator. Наразі Ford не розголошує конкретну дату запуску моделі. Орієнтовна вартість новинки теж невідома.

Нагадаємо, що сучасне покоління Ford Expedition немає гібридної версії. У 2011 модельному році базова модель отримала позначення XL, модернізовану XLT та нову специфікацію XLT Premium. Третя генерація позашляховика вже суттєво застаріла та потребує заміни. Тренд на електрифікацію потребує змін навіть в таких культових моделях як Ford Expedition.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com