Продажі нових автомобілів у США впадуть у грудні через високі ціни

Очікується, що загальний обсяг роздрібних продажів нових автомобілів у США знизиться у грудні, оскільки високі ціни на автомобілі та зростаюча вартість кредитів підштовхнули споживачів до скорочення витрат, показав звіт галузевих консультантів JD Power-LMC Automotive.

“Підвищені ціни у поєднанні з неодноразовим підвищенням відсоткових ставок продовжують збільшувати щомісячні платежі за кредитами”, – сказав Томас Кінг, президент підрозділу даних та аналітики в JD Power.

Згідно зі звітом, середній щомісячний платіж за кредитом на новий автомобіль у грудні становив 718 доларів, що на 47 доларів більше, ніж рік тому. Очікується, що роздрібні продажі нових автомобілів цього місяця перевищать 1,04 млн одиниць, що на 2,8% менше, ніж минулого року.

Згідно зі звітом, загальний обсяг продажу нових автомобілів у грудні, включаючи роздрібні та нероздрібні угоди, ймовірно, перевищить 1,25 млн одиниць, що на 5,3% більше, ніж минулого року. При цьому наступний рік буде сприятливішим для дилерів та автовиробників за рахунок збільшення продажів.

За прогнозами, продажі автомобілів у світі цього року становитимуть 80,7 млн одиниць, що на 1% менше, ніж у 2021 році. Аналітики при цьому прогнозують, що глобальні продажі зростуть на 6% до 85,7 млн одиниць у 2023 році, навіть незважаючи на те, що ринки борються з перспективами економічного спаду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com