Презентовано новий Grand Cherokee L

Американський автовиробник Jeep представив новий Grand Cherokee L з трьома рядами сидінь. Цікаво, що новинка побудована на платформі Giorgio, на якій створені сучасні Alfa Romeo Stelvio та Giulia. До цього американці використовували перевірену часом Mercedes-Benz ML, але зараз вона вже застаріла технічно й морально. Сучасна платформа Alfa Romeo дозволила використати нові електронні технології та системи безпеки.

Під капотом ті самі двигуни. Електрифікація та гібридизація обійшла стороною нову генерацію Grand Cherokee. На вибір тільки два мотори – базовий 3,6-літровий V6 та 5,7-літровий V8. Агрегуються двигуни з 8-діапазоним “автоматом”.

Розміри нового Grand Cherokee зросли в усіх напрямках. Колія стала ширше, а колеса в діаметрі сягають 21 дюйма. Шляхом збільшення колісної бази й задньої частини геометрична прохідність у машини стала трохи гірше.

У салоні звертає на себе увагу віртуальна приладова панель діагоналлю 10,25 дюйма. На лобовому склі – проєкційний екран, а замість класичного важеля коробки – модна “шайба”. Мультимедійний центр представлено системою з сенсорним дисплеєм діагоналлю 8,4 або 10,1 дюйма.

Старт продажів запланований навесні цього року, при цьому подовжена версія Grand Cherokee L буде до 2022 року продаватися паралельно зі старою генерацією.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com