Представлений найпотужніший в історії серійний автомобіль Audi

Audi відновила лінійку e-tron GT 2025 модельного року. Окрім оновлення базової моделі та RS, був представлений і новий флагман RS Performance.

В основі нового сімейства e-tron GT лежить акумуляторна батарея ємністю 97 кВт·год, яка на 9 кг легша, ніж акумуляторна батарея ємністю 84 кВт·год попередньої моделі. Система рекуперативного гальмування була покращена: потужність збільшена з 290 до 400 кВт та регулюється за допомогою підрульових перемикачів. Нова модель може проїхати до 609 км на одній зарядці в ідеальних умовах.

Пікова швидкість заряджання була збільшена з 270 кВт до 320 кВт, що означає, що акумулятор може заряджатися на 10-80% всього за 18 хвилин, а 10-хвилинна підзарядка може збільшити запас ходу на 280 км. Поліпшення, внесені до акумулятора, означають, що він може підтримувати потужність заряджання понад 280 кВт набагато довше, ніж стара модель. Акумулятор можна охолодити або нагріти для швидкого заряджання.

Істотні зміни торкнулися електродвигунів e-tron GT. Базова модель тепер відома як S e-tron GT, оснащена парою двигунів, загальна потужність яких становить 670 к.с. (500 кВт), що більше ніж у старого RS e-tron GT. Тим часом потужність RS e-tron GT 2025 року була збільшена до 845 к.с. (630 кВт), а новий флагманський RS e-tron GT Performance розвиває потужність 912 к.с. (680 кВт), що робить його найпотужнішим серійним Audi за всю історію.

Audi S e-tron GT 2025 розганяється до 100 км/год всього за 3,4 секунди. RS e-tron GT може розігнатися до 100 км/год за 2,8 секунди, а RS e-tron GT Performance робить це за 2,5 секунди. Їх максимальна швидкість становить 245 та 250 км/год відповідно.

Audi S e-tron GT стандартно поставляється зі сталевими гальмівними дисками, а моделі RS у стандартній комплектації мають диски з покриттям із карбіду вольфраму. Всі моделі 2025 можуть бути оснащені вуглекерамічними дисками і 10-поршневими передніми супортами.

Значні оновлення були внесені у стандартну пневматичну підвіску та опціональну активну підвіску. Нова установка обіцяє тримати автомобіль «майже в горизонтальному положенні під час динамічного гальмування, кермового керування та прискорення» та має регульований дорожній просвіт. Рульове керування всіма колесами є опцією.

У салоні з’явилися нові сидіння, інше кермо і опціональний панорамний скляний дах, який може стати матовим одним натисканням кнопки. Віртуальна кабіна Audi була оновлена, з’явилося нове поєднання матеріалів, включаючи дерев’яні вставки, мікрофібру Dinamica та сидіння, що регулюються у 18 напрямках.

Європейські ціни на новий S e-tron GT починаються зі 126 000 євро та збільшуються до 147 500 євро за RS e-tron GT та до 160 500 євро за RS e-tron GT Performance.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com