Представлений лімітований Lexus LC 500

Всього буде побудовано 100 лімітованих моделей.

Компанія Lexus щороку представляє спецверсію LC 500 Inspiration, яка виходить обмеженим тиражем. Цього разу марка також не стала зраджувати своїм традиціям і презентувала дуже чорне купе з карбоновими елементами дизайну і переробленим інтер’єром. Як і попередні ітерації, нове видання вийде тиражем у 100 примірників.

Новий LC 500 Inspiration забарвлений в колір Dark Obsidian. Дизайн темного купе доповнюють карбоновий дах і задній спойлер з армованого вуглеволокна пластику. Цей елемент, за словами інженерів, розроблений з оглядкою на спортивні літаки, які беруть участь в чемпіонатах світу Red Bull Air Race. Закруглена з боків конструкція антикрила допомагає поліпшити аеродинаміку автомобіля за рахунок кращого управління повітряними потоками. Взутий лімітований LC 500 в 21-дюймові ковані колісні диски чорного кольору, що доповнюють похмурий образ купе.

Всередині нового Inspiration панує все та ж чорнота. Спецверсія оснащена спортивними сидіннями з оббивкою з темної алькантари з коричневими шкіряними вставками. Крім того, інтер’єр нового LC 500 відрізняється карбоновими елементами декору і коричневими акцентами внутрішньої обробки дверей і ременів безпеки. У комплектацію лімітованого купе входить аудіосистема з 13 динаміками потужністю 915 ватів і ключ-карта Smart Access. Кожен екземпляр LC 500 Inspiration Series прикрашений табличкою із зазначенням назви серії.

У рух новий LC 500 Inspiration призводить звичний для моделі 5.0-літровий V8 потужністю 471 кінську силу (539 Нм). У парі з агрегатом працює 10-діапазоннна автоматична трансмісія. До «сотні» задньопривідне купе розганяється за 4,4 секунди. За традицією компанія випустить всього 100 ексклюзивних купе. Вартість моделі поки не розкривається.

У серпні 2019 року компанія Lexus представила попередню ітерацію купе LC 500 у виконанні Inspiration Series. Дводверка отримала ексклюзивне забарвлення кузова Nori Green і двоколірний салон з обробкою алькантарою і аніліновою шкірою.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com