Представлений кросовер Toyota Frontlander із гібридною силовою установкою від Prius

Раніше автомобіль оснащувався лише бензиновим 2,0-літровим двигуном.

У Toyota в Китаї два спільних підприємства – з FAW та GAC. І обидва підприємства випускають той самий компактний кросовер, тільки в першому випадку він називається Corolla Cross, а в другому – Frontlander. На автосалоні в Гуанчжоу представлено оновлений Frontlander – з гібридною силовою установкою.

Раніше Frontlander оснащувався бензиновим 2,0-літровим двигуном M20C-FKS, який також встановлювався на Camry, Corolla та RAV4. Нині ж у Frontlander з’явилася гібридна силова установка. Конкретних подробиць немає, але, зважаючи на все, йдеться про гібридну силову установку п’ятого покоління, запозичену від Prius – з бензиновим двигуном об’ємом 1,8 л. Також повідомляється про встановлення нової тягової батареї зі збільшеною на 8% потужністю. При цьому габарити її стали меншими на 34%, а маса зменшилася на 44%.

Зовні гібридний Frontlander не особливо відрізняється від звичайного. Автомобіль видає хіба що хром на молдінгах на дверях та фірмовий логотип на синьому тлі. Вартість новинки поки що не оголошена.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn