Представлений гібридний автомобіль виробництва Cyrus і Huawei

У чисто електричному режимі він може проїхати 180 км, а повний запас ходу перевищує 1000 км.

Сьогодні компанії Cyrus і Huawei представили спільно розроблений гібридний автомобіль Cyrus Huawei Smart Selection SF5, який пропонується за ціною від 27,7 до 31,6 тис. доларів.

Автомобіль має пікову потужність 405 кВт, максимальний крутний момент дорівнює 820 Нм, а розгін від 0 до 100 км/год займає 4,68 секунди на 100 кілометрів. У чисто електричному режимі Cyrus Huawei Smart Selection SF5 може проїхати 180 км, а повний запас ходу перевищує 1000 км.

Автомобіль оснащений повнофункціональною інтелектуальною системою міжмережевої взаємодії Huawei HiCar, яка глибоко інтегрує рішення Huawei HiCar Smart Connection. Користувачам доступний голосовий помічник Huawei, який можна запустити за допомогою фізичної кнопки або сенсорного екрана. Користувачам доступні карти AutoNavi і Baidu, спеціальні сервіси для музики та аудіокниг, включаючи додатки Huawei Music, Kugou, Migu, Cloud Music і Himalaya.

Співпраця Cyrus і Huawei також призвело до використання інших технологій китайського технологічного гіганта, включаючи розумну кабіну Huawei Smart Cockpit, операційну систему Harmony OS, мобільну платформу Kirin 990A, звукову систему Huawei і так далі.

Автомобіль оснащений чотирма камерами кругового огляду, трьома радарами міліметрового діапазону і вісьмома ультразвуковими радарами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело gizchina.com