Представлений дешевий мінівен Hyundai з дизайном Staria та начинкою Carens

Він вийде цього року.

Компанія Hyundai представила доступний мінівен Stargazer, призначений для тих, кому сподобався Hyundai Staria. При цьому автомобіль запозичить у Hyundai Staria дизайн, а начинка буде взята у моделі Kia Carens.

Спереду Hyundai Stargazer нагадує Staria, на що вказують радіаторні грати, незвичайні фари і світлодіодна стрічка денних ходових вогнів. Ця стрічка, як стверджують дизайнери, має символізувати екватор, а задні ліхтарі у формі літери Н повинні вказувати на зв’язок східної та західної частин Індонезії, де вестиметься виробництво моделі.

Довжина автомобіля складе всього 4,5 метра, тобто він буде майже на метр коротшим, ніж у Staria. Це стандартна довжина для компактних кросоверів. Трирядний салон буде розрахований на шістьох або сімох дорослих пасажирів, включаючи водія.

Автомобіль візьме платформу та двигуни у торішнього Kia Carens. Покупцям будуть доступні версії з 1,5-літровим бензиновим атмосферником потужністю 115 к.с. і таким же дизельним двигуном. На вибір будуть доступні шестиступенева “механіка” та класичний шестиступеневий “автомат”.

Виробництво налагодять на індонезійському заводі Hyundai у промисловому районі Чикаранг.

Прем’єра Hyundai Stargazer відбудеться до кінця 2022 року. Спочатку Hyundai Stargazer з’явиться в Індії та інших країнах Південно-Східної Азії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com