Представлено перші зображення нового електрокара Tesla Model 2

В інтернеті з’явилися перші рендерні зображення найдоступнішого електрокара Tesla – “бюджетної” автівки Model 2. Останнім часом навколо цієї моделі ходить багато чуток, та ось зараз можна побачити, як приблизно буде виглядати новий електричний хетчбек. Зображення створив бразильський дизайнер Клебер Сільва.

Треба зазначити, що зображення неофіційні, так що не факт, що Model 2 буде виглядати саме так в реальності. Художник виконав ці рендери на основі єдиного начерку, опублікованого в інтернеті на цей момент.

Нагадаємо, що майбутній електромобіль Model 2 буде виконаний на платформі Model 3, але виявиться менше – як в довжину, так і по колісній базі. Ця “електричка” є розробкою китайського філіалу Tesla, але надійде в продаж по всьому світу.

Згідно з останньою інсайдерською інформацією, Tesla почала розробку свого майбутнього доступного електрокара Model 2 в Китаї ще кілька тижнів тому. Компанія планує почати дорожні випробування майбутнього автомобіля вже в кінці цього року. Цілком ймовірно, що електрокар вартістю від 25 000 до 30 000 доларів може бути представлений на моторшоу в Гуанчжоу.

Нагадаємо, що минулого року компанія Tesla випустила близько 510 000 електрокарів та змогла реалізувати близько 499 550 одиниць. Це справжній подвиг для виробника електромобілів в розпал глобальної пандемії. Більшість автомобілів Tesla, що поставляються по всьому світу, були електроседанами Model 3, що цілком логічно, оскільки це найпопулярніша і найменш дорога модель Tesla.

Ілон Маск вже підрахував, що Model Y в кінцевому підсумку перевершить продажі всіх інших автомобілів разом узяті. Хоча це буде складно, оскільки Model 3 продається дуже добре.

Нагадаємо, що Tesla збирається випустити не менше 450000 електрокарів Model 3 та Model Y в Китаї у 2021 році. Tesla також запустить випуск Model Y в Європі цього року, виробляючи її на своїй новій фабриці Gigafactory в Берліні. З урахуванням усього сказаного, якщо Tesla зможе вивести на ринок ще дешевшу модель, здається, що вона легко перевершить по продажах Model 3 та Model Y.

Однак, хоча Маск підтримував цю ідею і періодично натякав на реалізацію, нічого офіційного поки не оголошено. Єдине, що автовиробник згадав “продукт майбутнього” у своєму звіті про доходи за 4 квартал 2020 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело uk.motor1.com