Представлена перша серійна електрична вантажівка Volvo (фото)

Компанія Volvo Trucks представила повністю електричну модель вантажівки Volvo FM Low Entry. Це перша модель компанії, що працює виключно на електриці.

Як пояснює виробник, Volvo FM Low Entry оптимізовано для безпечного та ефективного водіння у міських умовах. Машина відрізняється чудовою оглядовістю для водія та здатністю перевозити важкі вантажі.

У майбутньому в міських районах, можливо, не буде галасливих дизельних вантажівок, тому безшумні електромобілі з нульовим рівнем викидів будуть дедалі популярнішими, зазначають у компанії. Volvo Trucks підкреслює, що цей тип транспортних засобів ідеально підходить для таких завдань, як утилізація та розподіл відходів.

Електрична вантажівка оснащена акумулятором ємністю 360 кВт•год, якого має вистачити на 200-320 км шляху. Все залежить від вантажу, стилю водіння, циклу руху, температури тощо. Запас енергії можна поповнити за допомогою зарядного пристрою (до 43 кВт) або зовнішнього зарядного пристрою постійного струму потужністю до 250 кВт. Потужність двигуна складає 330 кВт або 449 к.с..

Повна маса коливається від 19 до 32 т. Доступні конфігурації осей: 4X2, 6X2, 6X4, 8X2, 8X4. Колісна база варіюється від 3900 до 6000 мм.

Продажі Volvo FM Low Entry стартують найближчим часом. Цінник поки не відомий.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!