Позашляховик Maybach виявився схожим на Rolls-Royce

У грудні минулого року компанія Maybach представила приголомшливий концепт-кар, який отримав назву Project Maybach. Він не був схожий на те, що марка випускала раніше. Завдяки новому відео із каналу Mr. Benz на YouTube тепер можна познайомитися з цим преміальним електричним позашляховиком.

Проєктування машини велося спільно з відомим модельєром Віджело Абло, який працював спільно з шефом відділу дизайну Daimler Горденом Вагенером. Оригінальний електрокар відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом, який нагадує швидше моделі Rolls-Royce, ніж Maybach. При цьому концепт позиціонують як повноцінний позашляховик. Він отримав високий кліренс, позашляхові шини зі «злим» протектором, додаткову світлотехніку та багажник на даху, кенгурятники на передньому та задньому бампері, знімний ящик і навіть сокиру. Для довготривалої подорожі в довгий капот вмонтовані сонячні батареї.

Про силове встановлення інформації практично немає. Відомо лише те, що вона електрична і швидше за все електромотори встановлені на обох осях. Ймовірно, що вона запозичена в інших концептів компанії. Під капотом навряд чи очікується менше 700 «коней».

На жаль, Project Maybach швидше за все ніколи не набуде серійного втілення. Втім, Вірджіл Абло все-таки встиг взяти участь у створенні цілком серійного Mercedes-Maybach S680 перед своєю раптовою смертю.

Нагадаємо, старт випуску електричних Maybach відбудеться 2023 року. Щоправда, спочатку це будуть облагороджені моделі сімейства Mercedes-EQ. До оригінальних батарейних Maybach, схоже, ще далеко.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com