Повернення легенди в електричному форматі: перші подробиці про електричний хот-хетч Alpine A290

Не тільки Renault розширює свій модельний ряд, а й Alpine, його бренд, орієнтований на виробництво спортивних автомобілів. У розробці є кілька кросоверів, деякі з яких можуть з’явитися на ринку США, а також батарейний електричний хот-хетч.

Майже рік тому було представлено концепт A290_B, на базі якого створюється новий Alpine A290. Це електрична версія хот-хетчу на основі нового Renault 5 EV. Він продовжить легенду знаменитого Renault 5 Alpine 70-х років і конкуруватиме з іншими електричними хот-хетчами передньопривідного класу, такими як MINI Cooper SE.

Якщо автомобіль залишиться вірним представленому в 2023 концепту, то отримає двигун потужністю 268 кінських сил. Крім того, існують повідомлення про потужнішу версію з повним приводом. У лінійці, можливо, з’явиться і третя модель з потужністю 215 к.с.

Слід врахувати, що зараз це все ще припущення. Відомо, що він буде використовувати платформу CMF-B EV, таку ж, як і майбутній Renault 5. Очікується, що наступний Nissan Micra також використовуватиме цю платформу, яка на 70% складається з деталей, що використовуються на CMF-B, що є основою для останніх Clio, Captur, Nissan Juke, Mitsubishi Colt та інших.

Alpine A290, який стане найпотужнішим у лінійці Renault 5, отримає спортивний зовнішній вигляд із збільшеними переднім та заднім бамперами, розширювачами колісних арок та фірмовими логотипами. Автомобіль буде п’ятидверним, ручки задніх дверей інтегровані поруч із задніми стійками, будуть ексклюзивні колеса та інші елементи. Покращена гальмівна система з дисками також увійде в комплектацію, а також підвіска багатоважеля ззаду. Це, разом з низьким центром тяжіння, має надати автомобілю спортивні характеристики, можливо, можна порівняти з відчуттями від управління MINI.

Точна дата виходу Alpine A290 поки невідома, але його офіційна презентація може відбутися протягом найближчих місяців або на початку 2025 року. У цей час французький бренд продовжуватиме тестування різних прототипів автомобіля.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело alpine-cars.co.uk