Потужніший, екологічніший та з великим екраном: культовий кросовер Hyundai кардинально змінився

У США відбувся дебют гібридної версії нового Hyundai Tucson

Hyundai докладно розповіла про новий Tucson, доступний у Північній Америці. Зовнішній та внутрішній дизайн та характеристики відповідають глобальній моделі.

Під капотом гібридної модифікацій та такої, що підключається, ховається трохи більше потужності. Обидва зберегли один і той же 1,6-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, але стандартний гібрид тепер генерує разом 231 кінську силу завдяки трохи більшій потужності електродвигуна. Це на 6 к.с. більше, ніж у кросовера 2024 модельного року, а Tucson Plug-In Hybrid додав 7 кінських сил, що дає сукупну потужність 268 к.с. Регульовані водієм рівні рекуперативного гальмування є частиною пакету послуг на 2025 рік.

Цьогорічний Hyundai Tucson четвертого покоління випускається в США з 2020 року. З цим оновленням зовні кросовер може виглядати таким же, у передній решітці радіатора та захисних пластинах є кілька змін, завдяки яким Tucson здається ширшим. Інтер’єр виглядає так, ніби він належить моделі наступного покоління, оскільки панель приладів була повністю переналаштована. Як і Ioniq 5, Tucson об’єднує два 12,3-дюймових екрани в одному корпусі, а логотип Hyundai на рульовому колесі замінений чотирма точками, які є абеткою Морзе для літери «H».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com