Porsche відкликає всі електромобілі Taycan через проблеми з передніми гальмами

Компанія Porsche оголосила про глобальний відклик всіх проданих електромобілів Taycan через потенційну несправність передніх гальмівних шлангів. Відкликання зачіпає понад 150 000 автомобілів по всьому світу, включаючи нову модель 2025 року.

За повідомленням видання Notebookcheck, німецький автовиробник Porsche ініціював масштабний відклик свого першого електромобіля Taycan. Причиною стала виявлена ​​проблема з передніми гальмівними шлангами, які можуть тріснути або порватися, що призведе до витоку гальмівної рідини та подальшого зниження потужності гальмування.

Попри те, що проблема торкається менше ніж 1% автомобілів і виникає тільки в особливих випадках, Porsche вирішила відкликати всі продані екземпляри Taycan і рекомендувала при необхідності звернутися до дилерських центрів для заміни несправних шлангів на нові. Процедура заміни триватиме кілька годин. Зазначається, що в проблемних автомобілях на панелі приладів почне блимати сигнальна лампа. Однак компанія запевняє, що клієнти зможуть безперешкодно дістатися автосалону, поки сигнальна лампа не спалахнула суцільним кольором. Якщо таке сталося, необхідно припинити керування автомобілем.

Менеджер проєкту Porsche Taycan Кевін Гік (Kevin Giek) підкреслив, що компанія прийняла рішення про відкликання всіх 150 000 проданих електромобілів, включаючи найновішу модель 2025 року, щоб забезпечити безпеку клієнтів. Зазначимо, що це вже другий відклик Porsche Taycan у 2024 році. Раніше в травні компанія відкликала невелику партію автомобілів через ризик займання, викликаного коротким замиканням в акумуляторі.

Porsche вже розробила нову конструкцію гальмівних шлангів, змінивши їх довжину, точки кріплення та кінематику. Компанія впевнена, що нові шланги повністю усунуть проблему.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co