Популярний кросовер Toyota отримав нову версію

Toyota оголосила про швидку появу на ринку Великобританії гібридного варіанта свого популярного кросовера C-HR. Основними конкурентами C-HR PHEV на масовому ринку залишаються Kia Niro PHEV, Cupra Formentor e-Hybrid та BMW X1 25e PHEV. Всі моделі C-HR PHEV вже доступні для замовлення, а доставка почнеться влітку цього року.

C-HR PHEV буде запропонований у трьох комплектаціях, починаючи з версії Design за ціною від 39 145 фунтів стерлінгів, що на 4 405 фунтів стерлінгів дорожче за модель C -HR із самозарядним гібридним двигуном. Версії Excel і GR Sport коштуватимуть 42555 і 43485 фунтів стерлінгів відповідно.

Базова комплектація Icon не пропонуватиметься із силовою установкою PHEV.

Всі моделі Toyota C-HR PHEV оснащені 2,0-літровим бензиновим двигуном з чотирма циліндрами, електромотором та акумулятором ємністю 13,5 кВт-год, що забезпечують сумарну потужність 220 к.с. та крутний момент 188 Нм. Крім того, система пропонує до 66 км електричного запасу ходу, роблячи цю модель найшвидшою серед усіх C-HR, з часом розгону від 0 до 100 км/год за 7,2 секунди.

Рівень стандартного обладнання залишається незмінним незалежно від того, заряджається ця модель або самозаряджається, пропонуючи ті ж додаткові пакети безпеки та преміум-обладнання, доступні на додаток до вже багатого списку обладнання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com