Понад 30 мільйонів гривень зібрано на протезування в межах проєкту «ФІШКОГРАЙ»

За 3 місяці програмі лояльності Fishka, за допомогою інтерактивного благодійного проєкту «ФІШКОГРАЙ», вдалось зібрати понад 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру «НЕЗЛАМНІ». Центр займається протезуванням і реабілітацією українців, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій.

Понад мільйон разів користувачі мобільного додатку Fishka колихали телефон і генерували донати. Для цього, вони робили покупки з карткою програми лояльності, насолоджувались звучанням музичних творів Володимира Івасюка та вгадували мелодію. А Fishka спільно з Mastercard нагороджували ці спроби донатом на протези для незламних – від 1 до 1000 грн. Також небайдужі списували свої бали на підтримку проєкту та донатили безпосередньо на mono банку.

«Дякуємо програмі лояльності Fishka та партнеру Mastercard, з допомогою яких ми зможемо забезпечити частину наших пацієнтів дороговартісними протезами, а відтак і подарувати їм можливість повернутися до максимально повноцінного життя в нових умовах. Адже, місія UNBROKEN: лікувати, протезувати та реабілітувати українців в Україні. І наша команда щодня працює над тим, аби створити належні умови та віднайти можливості для якнайкращого відновлення наших захисників і захисниць», – каже Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.

Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання високотехнологічних та функціональних штучних кінцівок для незламних українців: біонічних протезів рук та комплектуючих для остеоінтеграційного протезування ніг.

«Разом із партнерами ми створили проєкт «ФІШКОГРАЙ», основна мета якого – зробити свій внесок у протезування незламних українців і привернути увагу суспільства до масштабів цієї потреби. Ми вдячні кожному, хто долучився до нашого благодійного проєкту: вгадував мелодії і генерував донати, переказував бали Fishka, робив внески на рахунки центру, – каже Ольга Семчук, керівниця програми лояльності Fishka. – Ми бачимо, що «ФІШКОГРАЙ» торкнувся струн душі мільйонів українців, адже вийшов гарний симбіоз благодійної мети, гейміфікації та популяризації української музики, що є вкрай важливим для нас сьогодні. І це означає, що ми не тільки справились із благодійною метою проєкту, але й познайомили величезну кількість українців із творчістю Володимира Івасюка».

Це поки наймасштабніший благодійний проєкт, який реалізувала програма лояльності Fishka разом з партнерами. Завдяки клієнтам Fishka та всім добродіям зроблено великий крок, аби допомогти українським військовим і цивільним отримати протези та жити повноцінним життям.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!