Почався випуск нового кросовера Tata Safari

У 2019 році індійський автовиробник Tata продемонстрував у Швейцарії концепт моделі Buzzard. Даний прототип став попередником кросовера Safari, збірка якого розпочалася в середині цього місяця.

Новинка являє собою збільшену модифікацію Tata Harrier з іншою решіткою радіатора, зміненим заднім бампером та й іншим оформленням оптики. Двірця багажного відділення в паркетнику повністю нова, крім того, стали більшими в розмірах вікна в задніх стійках. Новий SUV з Індії отримає клімат-контроль, опцію Terrain Response для вибору оптимального режиму їзди та зручне водійське крісло з електричним регулюванням положення.

Під капотом Tata Safari стоїть 2-літровий двигун, потужність якого сягає 170 кінських сил. Мотор працює у зв’язці з передньопривідною системою та 6-діапазонним “автоматом”. Є також на платформі підтримка повного приводу, тому з часом індуси представлять кросовер з режимом 4×4.

На ринку новинка Tata Safati буде продаватися в 5 та 7-місному виконанню. Перше постачання автодилерам очікуються вже в лютому. До кінця січня 2021 року дилерські мережі оформлюють попередні замовлення на цю нову SUV-модель.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело moneycontrol.com