Після численних поломок покупцю Rivian R1T повернули назад усі витрачені гроші

Через 15 місяців після покупки

Мітч Дамкі, американський автовласник, поділився на своєму YouTube-каналі своїм досвідом володіння електропікапом Rivian R1T. Внаслідок численних поломок він змушений був розлучитися з машиною через 15 місяців після покупки, але виробник повернув йому повну вартість автомобіля, який вже проїхав близько 40 тис. кілометрів. У результаті автор не розчарувався ні в марці, ні в моделі.

Використання пікапа Rivian R1T у фермерському господарстві для буксирування причепів та перевезення інструментів стало своєрідним випробуванням, оскільки через різноманітні несправності силової установки йому доводилося вдаватися до послуг евакуатора чотири рази.

Мітч високо оцінює клієнтський сервіс Rivian, наголошуючи на оперативності в організації евакуації, оплаті таксі до будинку та наданні тимчасового автомобіля при кожній поломці. Попри всі труднощі, він вирішив розлучитися з R1T тільки після того, як за останні три-чотири місяці йому довелося орендувати автомобіль на цілих 45 днів. Оскільки відвідування сервісного центру не призвели до усунення всіх недоліків, виробник погодився викупити пікап за повною ціною.

Мітч Дамкі вважає, що його ситуація – скоріше виняток. Він наголошує, що його автомобіль був із першої партії, і висловлює впевненість у тому, що молода компанія здобуває уроки зі своїх помилок.

У переліку переваг електропікапа Мітч виділяє наявність розеток у кузові та Gear Tunnel – відсіку для перевезення речей у задній частині кабіни, який також може бути підніжкою. Деякі клієнти, однак, не поділяють його позитивного ставлення до компанії. Власник R1S, наприклад, чекав на свій автомобіль цілих три роки, але зіткнувся з поломкою всього через два дні експлуатації при спробі подолати кучугуру. При цьому він висловив задоволення від автомобіля, але висловив невдоволення клієнтським сервісом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtu.be