Peugeot представила електричний кросовер із запасом ходу до 700 кілометрів (фото)

Французька компанія Peugeot офіційно представила кросовер 3008 нової генерації. Модель переїхала на нову платформу і загалом стала зовсім іншою.

Тепер 3008-й – це стильний купеподібний кросовер, що виділяється заваленими задніми стійками, спойлером та динамічним силуетом.

Салон новинки оформлений в стилістиці Peugeot. І якщо в «базі» там, як і раніше, залишилися два 10-дюймові роздільні екрани, то у дорогих версіях всередині встановлений новітній Panoramic i-Cockpit з вигнутим 21-дюймовим дисплеєм, який встановлений вище керма і об’єднує в собі панель приладів, мультимедійну систему та проекційний екран.

Електромобіль став першою моделлю Peugeot, побудованим на передовій платформі STLA Medium, яка спочатку розроблялася виключно для електрокарів. Стандартно від оснащуватиметься 214-сильним електродвигуном і 73-кіловатною батареєю. Дорожчі варіанти отримають двомоторну силову установку потужністю 326 к.с. і більш ємну батарею. Найдалекобійніша версія матиме запас ходу до 700 км.

Виробництво нового Peugeot E-3008 налагодять на заводі Stellantis у французькому Сошо. На ринку новинка з’явиться до кінця поточного року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!