Перший тизер і дата прем’єри нового Citroen C5

Новий флагман не буде схожий ні на одного з конкурентів.

Компанія Citroen розповсюдила в соцмережах відеотизер нової моделі та оголосила дату її прем’єри – 12 квітня.

У короткому ролику машину демонструють фрагментарно, зате з різних ракурсів. Проте, помістити кузов в традиційну систему координат не так просто: це щось на зразок великого хетчбека з високим дорожнім просвітом. При цьому відомо, що новинка успадковує сімейства Citroen C5 другого покоління, до якого входили седан і універсал (зняті з виробництва в 2016-му і 2017-му роках відповідно).

Ще у 2015 році гендиректор «Сітроена» Лінда Джексон, яка тепер займає аналогічну посаду в Peugeot, стверджувала, що замість C5 випустять принципово новий сімейний автомобіль, створений з урахуванням сучасного кросоверного тренду. При цьому в арсеналі марки вже є паркетник C5 Aircross.

Пізніше та ж керівниця говорила, що новий флагман замінить ще й фастбек Citroen C6, який перестали випускати у 2012 році. Як ранній передвісник майбутньої товарної моделі розглядається концепт Cxperience 2016 року.

На цей час дебютант відомий тільки за позначенням E43, і не факт, що його будуть продавати саме як C5: можливо, придумають якусь іншу назву, щоб дистанціювати від того ж C5 Aircross. С6 теж не дуже підходить: з 2016 року цей індекс закріплений за великим седаном для Китаю. Але як би новинка не іменувалася, технічно у неї має бути чимало спільного з іншими старшими моделями французької групи – Peugeot 508 і DS 9.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...