Перший погляд всередину розкішного повністю електричного Jeep Wagoneer S

Jeep Wagoneer S, очікувана нова модель у сегменті електромобілів, був представлений у докладному огляді напередодні осіннього дебюту. Цей електричний позашляховик, який розробляється під крилом автоконцерну Stellantis, обіцяє стати одним із кількох електромобілів, які компанія планує запустити у США під різними брендами.

У центрі уваги останніх фотографій Wagoneer S знаходиться його інтер’єр, де домінують екрани на панелі приладів, що нагадують бензинові версії Wagoneer і Grand Wagoneer. Особливістю моделі стане поворотний селектор передач та кнопка включення, а також п’ять режимів руху: пісок, сніг, еко, авто та спорт.

Крім цього, Wagoneer S буде оснащений флагманською аудіосистемою McIntosh преміум-класу з 19 динаміками, забезпечуючи чудове звучання. А ще автомобіль отримає стандартний панорамний дах із люком.

Jeep Wagoneer S, побудований на платформі STLA-Large від Stellantis, стане основою автомобілів Dodge, Alfa Romeo, Chrysler, Maserati та інших брендів групи. Автомобіль націлений на запас ходу 600 км, потужність 600 к.с. і здатність розганятись від 0 до 97 км на годину за 3,5 секунди. Зовнішній дизайн із легким профілем фастбеку виділяє Wagoneer S серед інших моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.stellantis.com