Перший погляд на салон Volkswagen ID.Buzz

Зважаючи на все, автомобіль на фотографіях у базовій комплектації.

У мережі з’явилися фотографії внутрішнього оздоблення Volkswagen ID.Buzz, які були зроблені під час заходу Covered drive, що проходить в ці дні в іспанській Барселоні.

Хоча торпедо частково закрите, за деякими деталями можна зрозуміти, що інтер’єр дуже схожий з серійними електрокарами ID.3 та ID.4. Багатофункціональне кермо, розташована за ним цифрова панель приладів і центральна мультимедіа-система виглядають ідентично. Однак форма центральних дефлекторів відрізняється, а знизу знаходяться два великі підсклянники.

Між передніми сидіннями та на дверних панелях розміщуються місткі відсіки для зберігання речей. Проте західних колег привабила одна неприємна деталь – відсутність підлогових рейок, які були у ID.Buzz Concept, показаного у 2017 році. З їхньою допомогою можна було пересувати сидіння та різні столики по напрямних, створюючи унікальну конфігурацію салону. Зважаючи на все, показаний на фотографіях електричний мінівен представлений у базовому виконанні, в якому ця опція відсутня.

У Північній Америці німецький виробник запропонує лише модифікацію ID.Buzz в довгій базі, яка, ймовірно, і отримає “рейки” в салоні. У Європі буде доступно кілька виконань, у тому числі ID.California і вантажний ID.Buzz Cargo. Повноцінний дебют ID.Buzz відбудеться 9 березня на заході Volkswagen. Цілком імовірно, що разом з ним покажуть ще одну новинку у камуфляжі, що стало незвичайною традицією виробника.

ID.Buzz не єдиний мінівен компанії. У строю досі залишається старе сімейство T6, а минулого року до нього додався гібридний T7. Таким чином, “Базз” логічно завершить формування модельної лінійки виробника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co