Перший MINI Cooper 2025 зійшов з конвеєра за місяць після прем’єри

Виробництво нового покоління MINI Cooper 2025 було запущено лише через місяць після його прем’єри. Цей етап в історії бренду відзначений тим, що перший екземпляр автомобіля зійшов з конвеєра під керуванням Чарлі Купера, онука Джона Купера – легенди, на честь якого названо цю модель.

Церемонія, що пройшла на заводі компанії в Оксфорді, Великобританія, зібрала провідних представників бренду, у тому числі главу MINI Стефані Вурст, яка відзначила цей момент як «віху, яка підкреслює нашу відданість корінням і водночас налаштовує нас на динамічне майбутнє водіння».

З моменту появи в 2001 році у Великобританії було випущено понад 4,4 мільйона сучасних моделей MINI, включаючи близько 150 000 батарейно-електричних екземплярів з 2019 по 2023 рік. Новий Cooper стане третім новим членом сімейства, приєднуючись до Cooper Electric та Countryman.

Новий MINI Cooper пропонується у Великобританії у трьох комплектаціях: Classic, Exclusive та Sport. Всі вони оснащені трициліндровим двигуном потужністю 156 к.с. і крутним моментом 230 Нм, розганяються до 100 км/год за 7,7 секунди і мають витрату палива від 5,9 до 6,2 л/100 км залежно від комплектації.

Для тих, хто шукає більшої потужності, буде запропоновано версію Cooper S у тих же комплектаціях. Ця модель оснащена 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 204 к.с., розганяється до 100 км/год за 6,6 секунди, а витрата палива становить від 6,2 до 6,4 л/100 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело press.bmwgroup.com