Перший електромобіль Rolls-Royce отримав ім’я: Silent Shadow

Вже стало відомо, що перший електрокар Rolls-Royce буде офіційно представлений до кінця поточного року. Згідно з новими звітами, перша електрична модель “аристократичного” бренду розробляється з повного “нуля” та буде абсолютно новою.

За інформацією видання Autocar, замість того, щоб модернізувати одну зі своїх чинних моделей, компанія Rolls-Royce вирішила розробляти електрокар на новій платформі. Назва електромобіля – Silent Shadow – відсилає до іншої культової моделі Silver Shadow, яка випускалася між 1965 і 1980 роками та є найбільш продаваною моделлю бренду за весь час.

BMW, материнська компанія Rolls-Royce Motor Cars, подала патент на назву Silent Shadow в патентне відомство Німеччини ще рік тому. Автомобіль може перейняти деякі риси концепту Rolls-Royce 103EX, який було презентовано у 2016 році.

При довжині більше ніж 5,9 метра автомобіль, який відповідає розміру цього концепту, стане одним з найбільших в модельному ряду Rolls-Royce. Ця концепція також незвично стилізована, особливо якщо взяти до уваги нову філософію дизайну компанії “пост-розкіш”, яка ставить вишуканість ще більш показною, і була представлена вперше ​​в новому Ghost.

Однак в той же час автовиробник заявив, що серійну модель 103EX покупці зможуть максимально адаптувати під себе. Анонсований дизайн включає довгий капот, похилу лінію даху і, що найбільш помітно, прямокутні колісні арки.

Rolls-Royce Silent Shadow буде використовувати технологію BMW iX. Акумуляторна батарея буде запозичена у майбутнього електричного флагмана BMW, iX SUV. Нагадаємо, що електричний двигун iX розвиває потужність 500 к.с. До першої сотні електрокар розганяється менш ніж за п’ять секунд та разючий запас ходу в 600 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело driving.co.uk