Перші тизерні зображення Cadillac Celestiq

Новий електричний флагман бренду може дебютувати наприкінці цього року.

Анонс флагманського електричного седана від Cadillac відбувся ще 2020 року. З того часу фанати марки чекають звісток про новинку. І тепер компанія нарешті виклала нові тизерні зображення моделі.

На жаль, Cadillac розкриває зовнішність Celestiq поступово, і не поспішає показувати всю машину. Цього разу на зображеннях представлено переднє колесо, крило та задній ліхтар.

Що стосується ліхтарів, то вони виконані в подібній стилістиці, що і у кросовера Lyriq, але це очікуване. А переднє крило виглядає досить консервативно, саме такого підходу чекаєш від електромобіля легендарної американської марки.

«Від унікальних пропорцій та нової невимушеної, витонченої мови форм до точності та уваги до деталей – Celestiq не схожий ні на що, представлене сьогодні на дорогах. З самого початку шоу-кар Celestiq було створено, щоб переродити світові стандарти», – менеджер Cadillac Branded Advanced Design Магалі Дебелліс.

На жаль, більше подробиць про автомобіль поки не розкрито. Ще минулого року ЗМІ говорили про швидкий повноцінний дебют електрокара, проте вже середина 2022 року, а Cadillac не поспішає з прем’єрою, і навіть приблизні терміни не називає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co