Panasonic представила революційний екран для автівок зі штучним інтелектом

Під час виставки CES 2021 автомобільна філія компанії Panasonic презентувала нову систему зображення на лобовому склі з доповненою реальністю (AR) та використанням штучного інтелекту.

Революційна технологія за допомогою AI доповнює реальність шляхом онлайн-рендерінга контента як ближнього, так і далекого поля. Наприклад, коли мова йде про ідентифікацію транспортних засобів на дорозі або статичних об’єктів, визначення швидкості й тому подібне. Нова метода може також виявляти пішоходів та малювати траєкторії навігації за встановленим маршрутом.

Як поясняють представники Panasonic, нова система AR HUD проєктує тривимірну ключову інформацію, керовану штучним інтелектом, прямо в поле зору водія, що також повинно допомогти зменшити відволікання водія.

“Ринок HUD – одна з найбільш швидко зростаючих категорій мобільних пристроїв, але традиційні HUD охоплюють лише невелику ділянку дороги. Рішення Panasonic AR HUD покривають більшу частину проїжджої частини, з традиційним кластерним вмістом, таким як швидкість і паливо в ближньому полі, а також 3D-накладенням в далекому полі, показуючи навігацію та інші важливі дані водія, що показують дорогу попереду”, – каже президент Panasonic Automotive Скотт Кірчнер.

Ключові особливості AR HUD включають технологію відстеження погляду, точність навігації AI, ситуаційну обізнаність онлайн, радар з тривимірним зображенням та загальний компактний розмір системи. Серед цих систем особливий інтерес викликає передова оптика, яка забезпечує розширене поле зору від 10 метрів та більше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.hindustantimes.com