Opel все-таки випустить електричний Manta

За попередніми даними, новий купе-кросовер з’явиться на ринку до середини десятиліття.

Попри досить мізерну інформацію про новинки на офіційному заході Stellantis EV Day, керівництво німецького бренду вирішило розкрити деякі подробиці про прийдешні моделі. В Opel зважилися відродити модель Manta, але тільки у вигляді спортивного кросовера.

Однак не все так райдужно, як може здатися на перший погляд. Купеподібний електричний кросовер Manta E буде доступний виключно в Китаї. Для марки це дуже логічний хід, бо Opel прагне знову вийти на великі міжнародні ринки, а Китай стане головною метою для бренду. У керівництві марки напевно сподіваються значно підвищити свій прибуток за рахунок цього азійського ринку. Передбачається, що це дасть можливість німцям почати розробки більших і преміальних моделей.

Як відзначають в Opel, рішення відродити це легендарне ім’я було прийнято після того, як компанія отримала неймовірно позитивні відгуки про експериментальне Opel Manta GSe ElektroMOD.

Зрозуміло, що на цей час ніякої інформації про технічну начинку немає. Однак точно відомо, що Opel переведе весь свій модельний ряд на платформи STLA Small і STLA Medium, які були презентовані 8 червня. Вони повинні замінити діючі CMP і EMP2, які зараз застосовуються в німецьких автомобілях. Manta E, ймовірно, отримає «середній» варіант платформи. Сам автомобіль дебютує на ринку до середини цього десятиліття.

Відзначається, що Opel повністю електрифікує свою лінійку до 2024 року, а вже з 2028 року позбавиться від гібридів і буде пропонувати виключно електромобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...