Opel представив електричну версію свого найменшого комерційного автомобіля

В січні компанія Citroen представила світовій публіці електричну версію свого найменшого автофургона, ë-Berlingo Van, і тепер Opel виводить на подіум аналог цього автомобіля під назвою Combo-e – електричну версію фургона Combo і його пасажирської модифікації Combo Life.

У всіх випадках Combo-e має акумуляторну батарею на 50 кВт-год, що дає йому запас ходу по протоколу WLTP в 275 кілометрів незалежно від обраної версії. Завдяки електродвигуну потужністю 136 к.с. і 260 Нм Combo-e розганяється до 100 км/год за 11,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою в позначці 130 км/год. Акумулятор можна зарядити до 80% за допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 100 кВт за півгодини.

Opel поставляє електричний Combo-e в двох варіантах довжини. Початкова версія довжиною 4,4 метра має колісну базу 2,79 метра і може — завдяки продуманому люку під передніми сидіннями — перевозити предмети довжиною до 3,09 метра. Вантажопідйомність цієї моделі 800 кілограмів, обсяг вантажу від 3,3 до 3,8 кубометра.

У лінійці Opel також представлений Combo-e XL довжиною 4,75 метра з колісною базою розміром 2,98 метра. Цей варіант має завантажувальний об’єм 4,4 кубометра і таку ж вантажопідйомність, як і у коротшого Combo-e. Максимальна буксирна вага короткого і довгого Combo-e дорівнює 750 кілограмів.

Як повідомляє прес-служба Opel, електричні фургони Combo-e з’являться в продажу у європейських дилерів восени 2021 року. Ціни будуть озвучені напередодні виходу на ринок. До речі, Opel також випускає електричні версії інших фургонів. Пізніше в цьому році Рюссельсхайм представить моделі Vivaro-e і Movano-e.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co