Оновлений седан Honda Civic розсекретили напередодні прем’єри (фото)

У мережу потрапили зображення седана Honda Civic 2022 модельного року. Новинку будуть випускати на заводі в штаті Індіана, США.

Напередодні презентації у всесвітню павутину потрапили шпигунські світлини автомобіля.

Як бачимо, передня частина серійного Сівіка оснащена тими ж фарами, що і Civic Prototype 2022 року, в комплекті зі світлодіодними денними ходовими вогнями. Верхня частина ґратів радіатора, виконана в чорному кольорі, тобто не змінилася.

Серійна модель отримала дещо змінені протитуманні фари і значних розмірів чорні кожухи на зовнішніх краях бампера. Також седан має більш консервативний дизайн сітки в нижній решітці радіатора.

Що стосується інших відмінностей, то бічні дзеркала заднього огляду встановлені на дверях, а не на передніх стійках. Зникли чорні бічні подовжувачі спідниць.

Судячи із значка, ця модель призначена виключно для ринку КНР. Втім, моделі, які будуть продаватися на інших ринках, будуть майже ідентичними, за винятком деяких незначних специфічних деталей.

Нагадаємо, Honda Civic уперше був представлений влітку 1972 року. Багато в чому завдяки цій моделі, компанія Honda увійшла до списку світових автовиробників. Наразі Сівік є найуспішнішою моделлю японського автовиробника і займає шосту позицію у рейтингу найбільш продаваних машин світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...