Новий Nissan Pathfinder 2024 показали на живих фото перед початком попередніх продажів

Представлений у Китаї під кінець 2023 великий позашляховик Nissan Pathfinder 2024 незабаром надійде в продаж в КНР: попередні замовлення почнуть приймати через три дні – з 18 січня. Ціни поки не озвучені, але ця модель викликала дуже великий інтерес: на сторінці-анонсу передпродажу на сайті Autohome цей автомобіль обговорюють понад 64 тис. осіб. Дискусія з анонсом у Китаї абсолютно нової Toyota Camry була не такою активною.

Китайський Nissan Pathfinder дуже відрізняється від американської версії: азійський варіант виглядає більш футуристично.

Nissan Pathfinder 2024 – великий автомобіль: габарити складають 5130 х 1981 х 1767 мм, колісна база – 2900 мм. Китайська версія довша за американську більш ніж на 10 см. На фото представлений 6-місний варіант позашляховика.

На відміну від “американця”, у “китайця” немає двигуна V6 об’ємом 3,5 л – замість нього встановлений 2,0-літровий турбомотор потужністю 252 к.с. та варіатор. Очевидно, особливої ​​спритності від такого двигуна на важкій машині довжиною понад 5 метрів можна не чекати. Повний привід буде.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn