Новий Nissan Micra розкрили до офіційної прем’єри

Японський автовиробник Nissan оновив компактну модель Micra (March), але ще не встиг її офіційно презентувати. Фотографії новинки зробили на мексиканському заводі компанії, де випускається автівка.

По знимках видно, що нова Nissan Micra 2021 модельного року оснащується стильною радіаторною решіткою великого розміру. Дизайнерами також була змінена конструкція бамперів, ліхтарів ззаду й спереду. Тепер вони отримали сучасну світлодіодну начинку.

Зазначається, що для мексиканського автомобільного ринку транспортний засіб отримав один варіант силової установки. Це двигун місткістю 1,6 літра, який може розвивати потужність до 108 кінських сил. Для такої малої за розмірами моделі дуже непоганий результат. Агрегується мотор з варіатором.

Автівка може похвалитися досить багатим технічним оснащенням машини навіть у базі. Йдеться про сучасну мультимедійну систему з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, стабілізацію ESP, кондиціонер та ABS.

Безпека водіїв та пасажирів забезпечується також шістьма подушками Airbag. Офіційна прем’єра нової моделі Nissan Micra повинна відбутися найближчим часом. Інформації щодо вартості новинки поки немає.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело facebook