Новий Lexus GX 2024 на платформі Toyota Land Cruiser 300 показали на фото

Компанія Lexus опублікувала нові зображення третього покоління Lexus GX і підтвердила, що його презентація відбудеться 8 червня.

Нинішня модель GX зазнала мінімальних змін з моменту появи на ринку в 2009 році, незважаючи на два фейсліфтінги. Тож від третього покоління чекають великих змін. Тизери Lexus GX 2024 модельного року демонструють значні відмінності від попередника, особливо щодо освітлення.

Lexus GX 2024 оснащений незграбними світлодіодними фарами. Ці фари органічно з’єднані з повітрозабірниками бампера, що оточують чорні радіаторні грати, на яких відсутні традиційні хромовані акценти. Примітно, що капот має виразну опуклість, що нагадує попередні покоління Range Rover.

На двох інших зображеннях-тизерах показано задню частину GX, де видно повнорозмірну світлодіодну смугу, розташовану у верхній частині задніх дверей. Крім того, ми бачимо рубані колісні арки з крилами, що виступають.

Очікується, що цей рамний позашляховик буде використовувати вкорочену версію архітектури TNGA-F. Ця платформа вже використовується в різних моделях, таких як Toyota Land Cruiser 300, Sequoia та Lexus LX600. Новий GX збереже свої позашляхові якості та запропонує покращені ходові якості та комфорт при їзді.

Також очікуються покращення в інтер’єрі, зокрема, в галузі інформаційно-розважальних технологій, комфорту та безпеки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com