Новий кросовер Subaru Forester стане електромобілем із запасом ходу до 700 км

Японська компанія Subaru готує абсолютно новий кросовер Forester. Модель наступної генерації позбудеться легендарного опозитного мотора. Про це повідомляє портал BestCarWeb.

Наразі машина проходить під умовним позначенням Forester EV, що свідчить про наявність електричної силової установки. Оновлена модель призначатиметься у першу чергу для ринку США. В американському патентному бюро (USPTOP) для новинки зареєстрували такі позначення: Accomplice, Everguide, Everpass, Getaway, Highroad, Hightrail, Outsider, Trailhead, Trailseeker, Trailwind та Viewfinder.

Кросовер базуватиметься на платформі власної розробки Subaru, матиме покращені позашляхові характеристики і запас ходу до 700 км. Компактні електромотори та «правильне» розміщення тягової батареї дозволять збільшити внутрішній простір щодо актуального бензинового Forester.

В Україні кросовер Subaru Forester актуального покоління доступний з опозитними двигунами об’ємом 2,0 і 2,5 літра потужністю 156 і 184 кінських сил відповідно. Ціни на авто стартують від 1 212 700 грн за версію з 2,0-літровим мотором та від 1 508 800 грн за версію із 2,5-літровим агрегатом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!