Новий електричний Smart здивував стильним дизайном

Компанія Smart анонсувала новий повністю електричний автомобіль під назвою Smart EQ Fortwo Edition Bluedawn, який буде виготовлятися в Європі. Цей сітікар примітний тим, що він повністю електричний та має стильний матово-синій оксамитовий колір.

Крім того, зовнішній вигляд також поліпшився, завдяки колесам і знімним частинам кузова від BRABUS, які також пофарбовані в матовий синій оксамит. Версія Bluedawn доступна виключно для купе smart EQ fortwo. Її можна замовити зараз. Ціна на автомобіль в Німеччині починається з 28 920 євро.

Перші моделі нового електричного Smart надійдуть в автосалони в другому кварталі 2021 року. Матовий синій колір добре поєднується з новим облицюванням повітрозабірних решіток та бічними спідницями. Також 16-дюймові колеса й ковпаки від Brabus додають яскравості.

Всередині автомобіля є інші ексклюзивні деталі, такі як ручка важеля перемикання передач Brabus та чорний велюр. Всього доступно дві версії нового електрокара – Pulse та Prime. У стандартну комплектацію входить пакет Cool & Audio з цифровим радіо та підігрівом сидінь.

Smart пропонує новий електрокар в Німеччині, Італії, Іспанії, Великобританії, країнах Бенілюксу, Португалії, Франції, Швейцарії та Угорщині. Автомобіль має комбіноване споживання електроенергії 16 кВт-год на 100 км та нульові викиди в повітря. Це дуже приваблива маленька машина, яка може ідеально підійти городянам, яким потрібно зручне та екологічне пересування по місту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com