Новий електромобіль китайського бренду JAC провалив краш-тест (відео)

Експерти Latin NCAP (Латинська програма оцінки нових автомобілів) опублікували результати першого в Латинській Америці та Карибському басейні краш-тесту електромобіля. Ним виявився китайський JAC E10x, також відомий як EJS1 та E-S1, який у підсумку показав нульовий рівень безпеки.

Зазначимо, що правила безпеки для автомобілів, що продаються в країнах Латинської Америки та Карибського басейну, дуже м’які і щонайменше на 20 років відстають від європейських норм. Проте, електричний JAC E10x провалив навіть такий легкий краш-тест, не отримавши жодної зірки із п’яти можливих.

Так, після лобового зіткнення електрокар автоматично не вимкнув живлення. Не сталося це і після бічного удару, хоча система вказувала на те, що акумулятор вимкнено.

Виконавчий директор фонду FIA Сол Біллінгслі заявив, що розчарований тим, що автовиробники намагаються отримати прибуток із зростаючого сегменту транспорту з низьким рівнем викидів, нехтуючи безпекою. На його думку, електромобілі можуть і повинні бути не лише екологічно чистими, а й безпечними.

JAC E10x оснащується 61-сильною електричною установкою та має запас ходу близько 300 км. Максимальна швидкість становить 102 км/год.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!