Новий електрокар Renault викликав ажіотаж ще до початку продажів (фото)

Попит на новий електромобіль Renault 5 E-Tech перевершив усі очікування. Усього за декілька днів після прем’єри бюджетний французький електрокар зібрав понад 50 тисяч замовлень.

Наразі Renault 5 E-Tech доступний лише для попередніх замовлень, а продажі моделі стартують наприкінці весни. Перші авто покупці отримають аж у вересні-жовтні.

Як відомо, знамениту модель Renault 5 відродили у форматі компактного міського електроавто. Модель коштуватиме від 25 тисяч євро та замінить популярний в Україні Renault Zoe.

Спершу Renault 5 E-Tech пропонуватиметься у версіях на 95, 122 і 150 кінських сил із батареєю ємністю 52 кВт∙год. Запас ходу електромобіля складає близько 400 км. Пізніше з’являться доступніші модифікації із батареєю на 40 кВт∙год, яка зможе проїхати до 300 км без підзарядки.

Раніше повідомлялось, що Renault привезе в Україну новий Duster. Оновлений кросовер з’явиться на нашому ринку у 2025 році. Автомобіль буде доступний із бензиновими турбомоторами та гібридною установкою на базі 1,6-літрового бензинового двигуна.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!