Новий електрокар Kia EV6 розкупили за один день

Лімітована партія з 1500 одиниць First Edition електрокара EV6 була повністю зарезервована в день початку прийому замовлень. Свої авто клієнти отримають на початку 2022 року.

Всі охочі могли обрати електрокар з одним із трьох подарунків – автомобільним зарядним пристроєм для будинку, кредитом на 1000 кВт*год в національній мережі зарядки або Apple Watch для підключення до набору сервісів Kia Connect EV6. Понад 80% клієнтів, які оформили попереднє замовлення, вибрали зарядний пристрій.

Зазначимо, усередині особлива серія електромобіля оснащена дверними порогами з підсвічуванням з написом «First Edition», індивідуальним порядковим номером, що підкреслює ексклюзивність моделі, проекційним дисплеєм з доповненою реальністю, дистанційною інтелектуальною системою допомоги при паркуванні, люком на даху, 20-дюймовими колесами, аудіосистемою Meridian преміум-класу з 14 динаміками.

Нагадаємо, базова версія електрокара під назвою Standard Range має тягову батарею на 58 кВт*год та електромотор на задній осі, який генерує 170 к.с. і 350 Нм..

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...