Нове шпигунське відео Kia Sportage 2022 крупним планом зсередини і зовні

Південнокорейський концерн Kia працює над оновленням лінійки своїх моделей, переосмислюючи старі авто і випускаючи нові. Робота компанії поширюється і на парктетник Sportage, який вважається найбільш затребуваним. Фотошпигуни вже пару раз ловили Sportage 2022, коли він проїжджав по культовому Нюрбургрингу. Новий відеоролик дозволив найближче поглянути на новий кросовер, подивитися, що знаходиться в салоні. Правда представники марки приховали найцікавіші деталі.

Sportage продовжує носити важкий камуфляжний шар і облицювання, які затемнюють екстер’єр, хоча кілька отворів в покриттях трохи розкривають нове оформлення головної частини кросу. Фари отримали V-подібну форму. V-подібний мотив з’являється і задньої частини в оформленні оптики в задній частині. Якщо Sportage схожий на інші покази Kia, він може придбати унікальне оформлення.

Зараз вийшло зазирнути всередину модернізованого кросу, хоча розробники сховали “приборку” і консоль по центру. Ми бачимо. Проглядаються крісла і панелі 2-кольорових дверей. Модернізований паркетник буде мати нові дисплеї для комбінації приладів і мультимедійного дисплея, а також ряд опцій безпеки і зручностей. Концерн планує випустити Sportage з двома версіями бази коліс, що може змінити його внутрішнє розміщення.

Оновлений крос розділить архітектуру з новим Hyundai Tucson 2022 року, тому у них з’явилося багато спільного в зовнішньому вигляді. Sportage буде пропонуватися з кількома варіантами трансмісії, включаючи бензиновий, дизельний і електрифікований, хоча їх доступність буде залежати від ринку. Також запропонують передньопривідні і повнопривідні виконання. Оновлений кросовер має надійти в продаж до наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...