Nissan анонсував новий Pathfinder 2022 модельного року

Японський автовиробник вже оголосив, що офіційно представить абсолютно новий позашляховик Nissan Pathfinder 2022 модельного року на початку наступного місяця. Презентація моделі пройде разом з новим Nissan Frontier вже 4 лютого. В короткому відеотизері японці показали якою очікується новинка.

В анонсі камера фокусується на значку Pathfinder, який по-різному покритий снігом та брудом, що відсилає до назви позашляховика “знайти шлях”.

Це значить, що майбутня модель позашляховика буде більш здатної до бездоріжжя. Якщо це правда, то це є гарна новина американських автодилерів бренду, які давно хотіли щось подібне від японського виробника. Хоча це безумовно не буде заміною “рамної” моделі Xterra, але краще ніж міський паркетник для подолання бордюрів.

Нагадаємо, що в попередньому тизері Nissan показав С-образні фари, які віддалено нагадують оптику Armada нової генерації. Минулої осені було розсекречено фотографії замаскованої тестової машини, які вказували на те, що Pathfinder отримає більш вертикальний та кремезний дизайн. Так, це буде контрастувати з чинним Pathfinder, який більш схоже на “желейну” модель для міста.

Також раніше було опубліковано знімки інтер’єру тестового позашляховика, які припускають, що дисплей інформаційно-розважальної системи буде більшим у 2022 модельному році. Зовсім скоро ми дізнаємося усі подробиці, бо до 4 лютого залишилося кілька днів. Якщо Pathfinder 2022 знову повернеться до брутального дизайну позашляховика, то це вочевидь піде на користь продажам Nissan.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com