NIO здалася та дозволила викупити орендовані батареї

Китайська компанія NIO відома у світі тим, що надає своїм покупцям можливість вибору: купити електромобіль разом із батареєю або заплатити трохи менше, але при цьому орендувати батарею у виробника. Це називається «батарея як послуга» (BaaS), і ті, хто вибирав цю послугу, не міг викупити батарею у NIO, але все змінюється.

Розчаровані власники звернулися до стартапу з проханням дати можливість купити батарею. І, схоже, NIO вже дав добро на цей крок. Офіційно ціни ще не оголошені, але очікується, що вартість викупу батареї складе близько 70 тисяч юанів.

Китайські ЗМІ стверджують, що власники, які вже кілька років платять за BaaS, вважають цю систему надто дорогою. Втім, за словами виробника, більшість споживачів готові продовжувати користуватися BaaS і не бачать в оренді батарей жодної суттєвої проблеми.

До речі, NIO є справжнім чемпіоном за кількістю станцій швидкої зміни батарей. В даний час працює понад 900 таких станцій, а до 2026 року планується встановити ще 4000 (включно з тисячею за межами Китаю). Перша європейська станція швидкої зарядки NIO розпочала свою роботу в Норвегії на початку цього року.

Наші західні колеги припускають, що наприкінці цього року перші станції швидкої заміни акумуляторів з’являться і в інших європейських країнах. Першим кандидатом, ймовірно, стане Німеччина – найбільший європейський ринок електромобілів (ймовірно, що NIO використовує існуючі ЕЗС Shell для монтажу своїх станцій).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co