Німецький стартап Next.e.GO відкриє виробництво електромобілів в Болгарії

Виробництво німецьких електромобілів Next.e.GO буде освоєно в Болгарії. Про це пише портал novinite.com.

Міністр економіки Болгарії Кирило Петков зазначив у своєму виступі, що його країна була обрана в якості виробничого майданчика після тривалої конкурентної боротьби з іншими європейськими країнами. Однак хто саме претендував на це – не відзначається.

Тепер німецька сторона інвестуватиме в будівництво місцевого заводу потужністю в 30 тисяч автомобілів через дочірню фірму Next.e.GO Bulgaria AD. Сума угоди повинна скласти понад 280 мільйонів левів. Точно можна сказати, що це перший проєкт подібного роду в цій країні. На конвеєр підприємства встануть моделі e.GO Life 70, e.GO Life Sport, e.GO Life Cross.

Майданчик буде розташована в місті Ловеч – батьківщині болгарських велосипедів, мотоциклів, автомобілів і літаків.

Головними постачальниками виробництва стануть відомі в світі компанії Bosch, Continental, ZF, Hella. Крім того, кабелі, алюмінієва рама і програмне забезпечення будуть виготовлятися на місці. У компанії запевняють, що завод буде відбудований і запущений в експлуатацію в рекордно короткі терміни.

Нагадаємо, «зелений» стартап e.GO був заснований в 2015 році як e.GO Mobile AG в місті Ахен. Прототип чотиримісного мікромобіля e.GO Life був продемонстрований в березні 2017 го. Це дійсно проста машина з запасом ходу 140 кілометрів по WLTP. Перший завод бренду був відкритий в липні 2018 року, але випустивши лише кілька сотень машин закрився на час пандемії коронавірусу. Незабаром були озвучені плани з будівництва підприємства в Мексиці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело novinite.com

Коментарі
Завантаження...