Німецький електрокар встановив світовий рекорд швидкості в приміщенні

Porsche Taycan розігнався до 160 км/год в американському конференц-центрі. Досягнення зареєстрували в Книзі рекордів Гіннесса.

Електрокар Porsche Taycan встановив світовий рекорд швидкості в закритому приміщенні серед наземних транспортних засобів. Ролик із заїздом опублікували на офіційному YouTube-каналі німецької марки.

Заїзд відбувся в Новому Орлеані (штат Луїзіана). Як майданчик вибрали Конференц-центр Ернеста Н. Моріа площею понад 100 тис. квадратних метрів.

Рекордним автомобілем став Porsche Taycan в найпотужнішій модифікації Turbo S, оснащений двома електричними двигунами, які в піку здатні видавати 761 кінську силу. Такий автомобіль здатний прискорюватися з місця до «сотні» менш ніж за 3 сек., а його максимальна швидкість складає 260 км на годину.

Електрокаром керував професійний американський гонщик Ле Кін, який зумів розігнати Taycan до 165,2 км на годину. Рекорд офіційно занесений в Книгу рекордів Гіннесса.

У листопаді 2020 року Porsche Taycan встановив світовий рекорд з найтривалішого дрифту серед серійних електричних машин. Рекордний заїзд відбувся в центрі майстерності водія Porsche в німецькому гоночному комплексі «Хоккенхаймринг». Автомобілем керував професійний пілот та інструктор Porsche Денніс Ретер. По кільцю довжиною близько 200 м нідерландський пілот проїхав в керованому заносі 210 кіл із середньою швидкістю 46 км на годину. Весь заїзд зайняв 55 хвилин.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело guinnessworldrecords.com