Недорогий сімейний кросовер Skoda стане значно потужнішим

Новий кросовер Skoda Kodiaq 2 покоління нещодавно представили офіційно. Це відносно недорогий автомобіль для великої родини. Тепер з’явилися фото найпотужнішого варіанта цієї моделі.

Перші зображення Skoda Kodiaq RS 2 покоління показує Autoweek. Від стандартної машини спортивний кросовер відрізняється більш агресивним дизайном бамперів та унікальними колісними дисками. Під капотом очікується двигун потужністю 265 к.с.

Раніше стандартний кросовер Skoda Kodiaq 2 покоління став на конвеєр. Модель сильно перетворилася, стала більшою і грубішою на вигляд. Цьому сприяє новий дизайн Skoda Kodiaq, який дистанціює машину від попередника.

Увагу привертають переосмислена дворівнева світлотехніка спереду та ефектні задні ліхтарі. Ефектною виконали нову лінію скління, гострі лінії та великі повітрозабірники.

Автомобіль отримав різні силові установки: бензинові двигуни об’ємом 1,5 л (148 к.с.), 2,0 л (201 к.с.) та дизельний 2,0 л (148 і 190 к.с.). Також уперше в лінійці з’явився гібридний Skoda Kodiaq із силовою установкою на 201 к.с. Такий кросовер може проїжджати до 100 км виключно на електротязі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!