Недорогий конкурент Volkswagen ID.4: в Україні з’явився електрокросовер Kia EV5

У Києві помітили новий Kia EV5. Це один із перших електрокросоверів нової моделі в Україні. Його світлини опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram, інформує «Фокус».

Електричний кросовер Kia EV5 – доступніша альтернатива Tesla Model Y і Volkswagen ID.4. Наразі модель виготовляють лише в Китаї і саме звідти неофіційно везуть до нас. Ціна Kia EV5 в Україні становить від 26 000 до 31 000 доларів.

4,6-метровий електромобіль Kia EV5 вирізняється доволі нестандартним рубаним дизайном із тоненькими діодними фарами і дуже нагадує старшу модель EV9. У салоні на передній панелі встановлено два дисплеї.

Базова комплектація Kia EV5 2024 включає двозонний клімат-контроль, камеру, датчики дощу і світла, підігрів крісел та керма. Топові версії обладнані трьохзонним клімат-контролем, камерами кругового огляду, паркувальним автопілотом, вентиляцією крісел, електроприводом сидінь і дверей багажника, системою напівавтономного водіння.

Новий Kia EV5 випускають у передньопривідній 218-сильній та повнопривідній 313-сильній модифікаціях. Доступні батареї ємністю 64 і 88 кВт∙год, а запас ходу складає від 490 до 665 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!