Альтернатива Camry: в Україну привезли недорогий електромобіль Toyota із запасом ходу 615 км

На український авторинок виходить нова Toyota bZ3. Електричний седан є “зеленою” альтернативою Toyota Camry. Про авто розповіли на сайті Auto-Consulting.

Електромобіль Toyota bZ3 випускають у Китаї і саме з цієї країни авто неофіційно ввозять в Україну. Вартість седана становить від 27 000 до 31 300 доларів.

Нова Toyota bZ3 — седан D-класу довжиною 4,72 м. Він компактніший за нову Camry, але порівнянний з нею за внутрішнім простором. Гранений дизайн витриманий у дусі спорідненого електрокросовера Toyota bZ4X: у авто виражений “ніс” і тонкі діодні фари.

Салон Toyota bZ3 вийшов вельми нетиповим — його компонування нагадує інтер’єр нового Peugeot 308. У авто невелике плескате кермо високо розташований віртуальний щиток приладів. На центральній панелі встановлено великий портретний тачскрін.

Комплектація Toyota охоплює двозонний клімат-контроль, камеру, датчики світла і дощу, бездротову зарядку смартфонів і набір систем безпеки. Дорожчі версії отримали камери кругового огляду.

Седан Toyota bZ3 в Україні пропонують у топовому виконанні з 245-сильним мотором і батареєю на 65 кВт∙год. Він здатний розвинути 160 км/год, а заявлений запас ходу становить 615 км. Також існує більш доступний варіант на 184 к. с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ФОКУС