Названо найпроблемніші автомобілі після закінчення гарантії

Коли автомобіль тільки виїхав з автосалону, він рідко приносить будь-який клопіт своєму власнику. Водночас чим старше стає авто, тим більше проблем воно викликає. Так, експерти з британської компанії Warrantywise склали рейтинг найпроблемніших автомобілів після закінчення гарантійного обслуговування.

У рейтингу враховувалися транспортні засоби не старше 10 років. Так, найменш проблемними авто виявилися японські та корейські марки, а саме Honda, Toyota та Hyundai. А от якщо говорити про антилідерів рейтингу, то сюди потрапили преміальні автомобілі від британських та німецьких автовиробників. Гендиректор Warrantywise Лоуренс Уіттакер зазначив, що володіння преміальним автомобілем так чи інакше призведе до великих грошових втрат.

Насамперед це пов’язано з тим, що преміальні авто мають безліч опцій і елементарний шанс того, що одна із систем вийде з ладу серйозно зростає. Крім цього, в преміальних авто часто встановлюють передові електронні системи, які ще не були випробувані, що також може призвести до несподіваних і дорогих поломок.

Найпроблемнішим брендом у плані післягарантійної надійності експерти назвали Porsche, який набрав лише 35,1 бала зі 100 можливих. Водночас найдорожчий ремонт для автомобілів марки Porsche коштував власнику 10 785 фунтів стерлінгів. Попри велику суму, це далеко не рекорд, оскільки найбільша ціна одноразового ремонту належить автомобілю марки Land Rover. Так, візит на сервіс для власника цього авто коштував 23 890 фунтів стерлінгів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!