Названо найпопулярніше авто в Європі за 2020 рік

Після важкого початку 2020 року VW Golf швидко набрав обертів та стрімко повернув собі місце самого продаваного автомобіля в Європі. На старому континенті автодилери зуміли реалізувати 312 000 моделей Volkswagen Golf, при цьому 134 000 з яких – тільки у Німеччині.

Нагадаємо, що VW презентував Mk8 Golf в жовтні 2019 року. З його допомогою компанія спробувала домогтися великих успіхів в області технологій та розвитку інформаційно-розважальної системи, зберігши при цьому механічну частину автомобіля.

«Створивши Golf 8, ми продовжуємо історію успіху його попередніх поколінь. Автомобіль продовжує встановлювати технічні стандарти у багатьох вимірах. Після того, як спалах COVID-19 перервав запуск продажів моделі, Golf довелося багато надолужувати в другій половині минулого року», – зазначив голова Volkswagen Ральф Брандштеттер.

Треба зазначити, що протягом року Volkswagen також представив нові моделі GTI, GTD та GTE Performance, які допомогли досягти успіху у продажах. Крім того, успіху сприяв великий попит на гібридні моделі. Кожен третій Golf, проданий у 2020 році, був гібридним.

Крім Golf, інші моделі Volkswagen теж домінували в чартах продажів по всій Європі. Крім Golf, який посів перше місце, Tiguan і Passat стали другими й третіми найбільш продаваними автомобілями в Німеччині за 2020 рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com